Parerea voastra

In jos

Parerea voastra

Mesaj  Kurako la data de Vin Ian 25, 2008 11:52 pm

Un anime cam vechi,are actiunea clasica,dar grafica este buna in ciuda anului in care a fost facut(1990)si caracterul personajelor au facut istorie
Imi amintesc ca imi placea de Kurama si nu ratam nici un episod pt nimic in lume

Insa trebuie sa recunosc ca este cam plagiat dupa anime-ul DBZ,ceea ce pt cei care l-au vazut acum vreo 8 ani,isi dau seama la ce ma refer.
Dar trebuie sa recunosc ca a punctat foarte bine cu ajutorul personajelor
chiar daca actiunea este putin cam "modificata" dupa alt anime

In general totul este ffff bine pus la punct,iar fanii au cazut parca din cer dupa cum s-a putut observa in N sondaje cu personajele preferate din YYH,sincer nimeni nu stie de ce se creeaza acesta obsesie si nici nu s-a realizat alt studiu,decat cel cu personajele(sincer,eu am cautat informatii,pe vremea cand eram disperata dupa acest anime,de m-a luat naiba si efectiv multi sunt interesati de anime,desi in top 200 ocupa locul 138)

Yaoi,va spune ce pt anime???,eh las ca va explic

Toata lumea stie de ce s-a creat in mare parte intreaga forfota,deoarece Kurama si Hiei(cica)sunt gay.Bun..de aici s-au dat cap in cap mii si mii de controverse din partea fanilor care vor sa sustina ca este adevarat si cei care dezmint zvonul.Fanii yaoi au ceat o gramada de manga-uri lipseite de orice limita,creeind ipostaze de tot felul.Pe de alta parte,fanii lui kurama,sau hiei au sarit in sus ofticatii,ce mai razboi de pareri,ce inca continua.Am gasit pana la urma ceva unde imi spune ca Yosihiro Togashi(producatorul anime-ului)a fost interogat in legatura cu asta,dar nu a zis nimic
Pe atunci,ce e cel maui cert,nu se faceau anime-uri yaoi/yuri si astfel acest zvon a creat atata cearta

Kurako
Admin

Data de înscriere : 18/01/2008

Vezi profilul utilizatorului http://blackdiamond.wikiforum.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum